Hakkımızda

TECHNICALL Tekstil

2015 yılından beri Technicall Teknik Tekstil ve Plastik San Tic A.Ş, bebek bezi üreticilerine önbant ve yanbant çözümleri sağlayabilen bir firmadır. Kapatma sistemlerimiz, öncelikle tüm hook (kanca) tipiyle birleştirmeyi içerir. Amacımız kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktır. Technicall Technic Textile Closure Systems, ön bantlarını 7 renge kadar özelleştirebilir. Son teknoloji ürünü baskı hatlarımız, piyasadaki en iyi baskı kalitesini sunmamızı sağlar.

Özel tasarımlar kısa sürede gerçekleştirilir ve müşterilerin özel isteklerine göre yapılabilir. Bununla birlikte, daha kısa teslim süresine sahip çok çeşitli standart tasarımlar sunabiliriz.Ön bantlar için üretim kapasitemiz 5.000.000 m2 / ay’dır. Her iki yan bant için de 3.000.000 m2 / ay’dır. (Y Bond-I Bond)

Technicall Tekstil, 2015 yılında bebek bezi sektöründen bir grup profesyonel tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, en yüksek kalite standartlarına sahip aşağıdaki ürünleri üreterek, sektörde öncü bir pozisyon üstlenmiştir:

– Baskısız Ön Bant
– Baskılı Ön Bant
– Yan Bantlar (Y-Bond / I Bond

Tüm Technicall ürünleri kalite bakımından aynı standarda sahiptir; Modern kalite kontrol laboratuvarlarımız tarafından korunur ve üretimin çeşitli aşamalarında test edilir. Öncelikli hedefimiz, işlerini daha verimli hale getirmek için sürekli olarak yeni ürünler araştırıp geliştirirken, ihtiyaç duydukları ürünleri üreterek müşterilerimize sürekli olarak hizmet etmektir.

Ürünlerimiz

I Band

Nonwowen

Yan Band

Nonwowen

Spunbond

Nonwowen

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Alın

Nonwowen I Band, Nonwowen Yan Band, Spunbond